نقل محافل : گلکسی اس ۸
گلکسی اس ۸ (Galaxy S8) با هدف فروش ۶۰ میلیون دستگاه اوایل فروردین به بازار عرضه می شود

گلکسی اس ۸ (Galaxy S8) با هدف فروش ۶۰ میلیون دستگاه اوایل فروردین به بازار عرضه می شود

سامسونگ از نظر میزان فروش پرچمدارهای سری گلکسی اس (Galaxy S) خود عموما موفقیت های بزرگی را کسب کرده است اما این موفقیت های نسبی، همیشه رو به رشد نبوده اند. بیشتری رکورد فروش خانواده گلکسی اس مربوط به گلکسی اس ۴ (Galaxy S4) است که موفق به فروش ۷۰ میلیون دستگاه شد. پس از آن گلکسی اس ۵ که از نظر طراحی یک ناامیدی کامل برای طرفداران بود ارایه شد و افت فروش محسوسی را برای سامسونگ ثبت نمود. پس از گلکسی اس ۵ هرچند فروش سامسونگ در خانواده گلگسی اس رو به پیشرفت گذاشت اما به صورت متوسط می توان گفت هر کدام از اعضای این خانواده بین ۴۵ تا ۴۸ میلیون دستگاه به فروش رسانده اند. حال به نظر می رسد سامسونگ با گلکسی اس ۸ (Galaxy S8) می خواهد خیلی جاه طلبانه عمل کند. در ادامه با سم طوری همراه باشید.

پیش از این تصویری از گلکسی اس ۸ دیدیم و در آن مطلب اشاره کردیم سامسونگ قصد دارد در ماه اول به میزان ۸ میلیون دستگاه گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس به فروش برساند. حال اما طبق شنیده ها انتظار می رود سامسونگ هدف ۶۰ فروش میلیون دستگاه گلکسی اس ۸ را در سر بپروراند و برای تولید اولیه ماه اول عرضه، تعداد ۸ میلیون دستگاه پیش بینی شده است. با توجه به غیبت گلکسی نوت ۷ و انتظار کاربران وفادار سامسونگ برای ارایه موفق بعدی، بعید نیست که این هدف برآورده شود.

همچنین خط تولید گلکسی اس ۸ با حد تولید ماهانه ۵ میلیون دستگاه در نظر گرفته شده است. نظر شما چیست؟ سامسونگ می تواند در فروش گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس یک رکورد ثبت کند؟

 

Phonearena

نظر شما

( الزامي )    

( الزامي ) 

  • samtorii -> 80
  • hadi -> 70
  • سینا -> 41
  • سیناشونم -> 22
  • Habib -> 15
برترین کاربران ماه
برترین کاربران فصل