نقل محافل : گلکسی اس ۸
اهداف فروش سامسونگ: ۱۰۰ میلیون گلکسی جی و ۲۰ میلیون گلکسی ای

اهداف فروش سامسونگ: ۱۰۰ میلیون گلکسی جی و ۲۰ میلیون گلکسی ای

امروز روز اعلام اهداف فروش سامسونگ است! البته می دانید که هیج کدام از این اخبار رسمی نیست اما حدود جالبی از میزان فروش دستگاه های مختلف در اختیار ما قرار می دهد. در ادامه با سم طوری همراه باشید تا ببینیم پتانسیل فروش خانواده گلکسی جی (Galaxy J) و گلکسی ای (Galaxy A) در نظر سامسونگ به چه مقدار است.

امروز در سم طوری خواندیم که هدف فروش ۶۰ میلیونی برای گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس مشخص شده است، البته همانطور که بالاتر گفتیم این اخبار موثق نیست و شنیده هایی از افراد مختلف است. حال طبق ادعای یک فرد مطلع، سامسونگ اهداف فروش خود برای خانواده گلکسی جی (Galaxy J) و گلکسی ای (Galaxy A) را مشخص نموده است.

خانواده گلکسی جی که دستگاه های رده اقتصادی تا میان رده رو به پایین را شامل می شوند، فروش فوق العاده ۱۰۰ میلیون دستگاه را باید پشت سر بگذارند. این عدد واقعا موفقیت برزگی است که البته خیلی هم دور از انتظار نیست. با توجه به تنوع قیمتی و امکانات مناسب برای بازارهایی که دستگاه های رده قیمتی مناسب را می پسندند، خانواده گلکسی جی به محبوب ترین دستگاه های چنین بازارهایی تبدیل شده است. بازار ایران نیز به همین شکل مملو از دستگاه های خانواده گلکسی جی شده است. برای مقایسه در نظر داشته باشید که پرچمدارهای سری اس به تنهایی هر کدام بین ۴۵ تا ۴۸ میلیون دستگاه فروش داشته اند.

خانواده گلکسی ای (Galaxy A) که به تازگی سری ۲۰۱۷ خود ارایه کرده است نیز باید به فروش ۲۰ میلیون دستگاه دست پیدا کنند. متاسفانه دقیقا مشخص نشده است که کدام سری یا کدام مدل ها مد نظر است، چرا که شخصا متصور هستم خانواده گلکسی ای (Galaxy A) سامسونگ با توجه به دو نسل سال ۲۰۱۶ و ۲۰۱۵ و مدل ها متعدد، احتمالا باید این فروش را حتی رد کرده باشد. البته در نظر داشته باشید که خانواده گلکسی ای و گلکسی جی به صورت متمرکز در بازار های اصلی امریکا و بریتانیا ارایه نمی شوند و بیشتر در بازارهایی چون چین، هند، خاورمیانه و جنوب امریکا بازاریابی شده است.

نظر شما چیست؟ اهداف ۲۰، ۶۰ و ۱۰۰ میلیونی سامسونگ برای خانواده های ای، اس ۸ و جی محقق خواهد شد؟

sammobile

نظر شما

( الزامي )    

( الزامي ) 

 1. hadihadi
  1

  عضو شوید

  به نظر من که میفروشه

 • samtorii -> 80
 • hadi -> 70
 • سینا -> 41
 • سیناشونم -> 22
 • Habib -> 15
برترین کاربران ماه
برترین کاربران فصل