نقل محافل : گلکسی اس ۸
بیکسبی (Bixby) و سامسونگ پی مینی (Samsung Pay mini) به صورت اتفاقی لو رفتند

بیکسبی (Bixby) و سامسونگ پی مینی (Samsung Pay mini) به صورت اتفاقی لو رفتند

امروز در وب سایت سامسونگ به اشتباه دو سرویس جدید این شرکت که احتمالا هنوز به صورت رسمی معرفی نشوند و همراه با گلکسی اس ۸ ارایه گردند، لو رفته است. یکی از این سرویس ها قبلا هم در شایعات شنیده شده بود و دیگری شایعه ای است که کلیاتش مورد انتظار اما جزئیاتش مشخص نیست. در ادامه با سم طوری همراه باشید تا با سامسونگ پی مینی (Samsung Pay mini) و بیکسبی (Bixby) آشنا شویم.

سامسونگ پی مینی (Samsung Pay mini) قرار است سرویسی باشد برای پلتفرهای دیگر به جز اندروید و دستگاه های سامسونگ. برای مثال با آن می توانید روی دسکتاپ، ویندوز یا مک و حتی iOS نیز پرداخت های خود را انجام دهید. تا پیش از این، احتمال ارایه چنین سرویس برای گسترش سامسونگ در این تجارت مطرح بود و حالا می بینیم که نزدیک به وقوع است.

موضوع دیگر جذاب اما سرویس مبتنی بر هوش مصنوعی سامسونگ است که چیزی شبیه به Google Assistant خواهد بود و نام آن را برخی Bixby عنوان کرده بودند. حال در این تصویر می بینیم که یکی از انتخاب های پرداخت، بیکسبی است. این که دقیقا این هوش مصنوعی چطور قرار است پرداخت را انجام دهد هنوز مشخص نیست اما تصور کنید که رو به موبایل خود می کنید و می گویید: “بیکسبی، فلان مبلغ را برای فلانی بفرست!” جالب است، نه؟

سیستم پرداخت آنلاین یکی از تجارت هایی است که غول های ارایه دهنده اساسی ترین گجت دخیل در زندگی روزمره ما می خواهند آن را روی این تولیدات خود بگنجانند تا به راحتی وارد آن شوند. نظر شما چیست؟ البته شایان ذکر است که این سرویس ها هنوز در ایران فعال نیستند و مشخص نیست که کی فعال خواهند شد!

sammobile

نظر شما

( الزامي )    

( الزامي ) 

  • samtorii -> 80
  • hadi -> 70
  • سینا -> 41
  • سیناشونم -> 22
  • Habib -> 15
برترین کاربران ماه
برترین کاربران فصل