نقل محافل : گلکسی اس ۸
گلکسی جی ۳ ۲۰۱۷ (Galaxy J3 2017) با اندروید ۷ ارایه خواهد شد

گلکسی جی ۳ ۲۰۱۷ (Galaxy J3 2017) با اندروید ۷ ارایه خواهد شد

گلکسی جی ۳ اولین عضو خانواده گلکسی جی بود که با پسوند ۲۰۱۶ رونمایی شد و همچنین این دستگاه اولین دستگاه در خانواده گلکسی جی بود که با اندروید ۵٫۱٫۱ پیشفرض ارایه شد. حال گویا قرار است این اولین ها برای سال ۲۰۱۷ و اندروید ۷ نیز ادامه پیدا کند. در ادامه سم طوری همراه باشید تا نگاهی به شایعات پیرامون گلکسی جی ۳ ۲۰۱۷ (Galaxy J3 2017) داشته باشیم.

اصل خبر به مدل SM-j327a اشاره دارد که نام آن Galaxy J3 Emerge خواهد بوده و احتمالا برای اپراتور AT&T امریکا ارایه خواهد شد اما می دانیم که سامسونگ مسلما مدل ۲۰۱۷ گلکسی جی ۳ را برای دیگر بازارها نیز ارایه خواهد کرد و از نظر مشخصاتی تفاوت زیادی با نسخه ویژه امریکا نخواهد داشت.

همانطور که در تاییدیه بالا می بینید، مدل SM-J327A چند روز پیش با اندروید ۷ برای استفاده وای فای مشخص شده است. اینکه یک دستگاه در حدود رده قیمتی ۵۵۰ تا ۶۵۰ هزار تومان در بازار با اندروید ۷ ارایه شود موضوع خوبی برای سامسونگ خواهد بود، چرا که سری الجی کا ۲۰۱۷ نیز با دو عضو بالای خود که در همین رده قیمتی قرار می گیرند، اندروید ۷ را ارایه می نمایند.

از دیگر مشخصات احتمالی برای گلکسی جی ۳ ۲۰۱۷ می توان به نمایشگر ۵ اینچی HD از نوع سوپرامولد، چیپست ۴ هسته ای، ۲ گیگابایت حافظه رم و حافظه داخلی ۱۶ گیگابایتی اشاره کرد. برای دوربین ها نیز مشخصاتی کمتر از ۸ و ۵ مگاپیکسلی به ترتیب برای دوربین اصلی و دوربین جلو انتظار نمی رود.

نظر شما درباره گلکسی جی  ۲۰۱۷ احتمالی چیست؟ امیدواریم همه خانواده گلکسی جی ۲۰۱۷ با اندروید ۷ پیشفرض ارایه شوند و بر خلاق سری گلکسی ای ۲۰۱۷ شاهد رابط کاربری جدید و اندروید ۶ نباشیم. به نظر شما در این رده قیمتی چه دستگاه دیگری ارزش خرید خوبی را ارایه می دهد؟

Sammobile

نظر شما

( الزامي )    

( الزامي ) 

 1. hadihadi
  0

  عضو شوید

  چرا پشتش این شکلیه !!!
  یکم بیشتر روش کار میکرد بد نبود

 • samtorii -> 80
 • hadi -> 70
 • سینا -> 41
 • سیناشونم -> 22
 • Habib -> 15
برترین کاربران ماه
برترین کاربران فصل