نقل محافل : گلکسی اس ۸
سامسونگ لول باکس اسلیم (Level Box Slim)

سامسونگ لول باکس اسلیم (Level Box Slim)

چند سالی هست که سامسونگ برند سیستم های صوتی قابل حمل خود برای گجت های قابل حمل را با نام LEVEL شناسانده است. در خانواده لول (Level) هندزفری های ساده تا پیشرفته و بلندگوهای قابل حمل متفاوتی وجود دارد. سامسونگ در خانواده لول باکس (Level Box) که بلندگوهای قابل حمل این شرکت به شمار می رود، به تازگی عوض جذابی را ارایه نموده که امروز با آن آشنا می شویم و ویدیو معرفی رسمی آن را نیز در سم طوری خواهیم دید، با ما همراه باشید.

دستگاهی که می بینید، لول باکس اسلیم (Level Box Slim) است. همانطور که نامش پیداست، دستگاه باریکی است که به راحتی در جیب و کیف شما قرار بگیرد و برای مسافرت یا استفاده در حال حرکت مناسب باشد. این کوچک شدن اما در کیفیت و کارایی لول باکس اسلیم خللی وارد نکرده است.

ابتدا باید بدانید خروجی ۸ واتی این بلندگوی کوچک مسلما شما را جذب خود خواهد کرد. علاوه بر این خروجی با کیفیت، شما می توانید با یک بار شارژ تا ۳۰ ساعت به موسیقی گوش کنید. این عمر باتری خوب توسط باتری ۲۶۰۰ میلی آمپری تضمین می شود. صحبت از باتری شد و بد نیست بدانید که لول باکس اسلیم حتی به عنوان پاوربانک نیز می تواند نقش ایفا کنید شما زمانی که موبایل شما شارژ ندارد، آن را شارژ کنید!

گفتیم قرار است لول باکس اسلیم در مسافرت و حرکت شما را همراهی کند. عموما مقصد سفرها مکان های خوش آب و هوا و کنار آب است، خب نگران نباشد! این بلندگوی بلوتوث قابل حمل سامسونگ با گواهی IPX7 ضد آب نیز هست. این بلندگو تا عمق ۱ متری و مدت زمان نیم ساعت می تواند در برابر آب مصون بماند.

اجازه بدهید معرفی این بلندگوی بلوتوث جذاب سامسونگ، یعنی لول باکس اسلیم را با هم ببینیم:

نظر شما درباره لول باکس اسلیم چیست؟ به نظر ما دستگاه موفقی خواهد بود و امیدواریم در رده قیمتی مناسبی ارایه شود.
Sammobile

نظر شما

( الزامي )    

( الزامي ) 

 1. hadihadi
  0

  عضو شوید

  level box اش که کیفیت خوبی داشت اینم احتمالا کیفیتش خوب باشه ولی قیمت مهمه

 • samtorii -> 80
 • hadi -> 70
 • سینا -> 41
 • سیناشونم -> 22
 • Habib -> 15
برترین کاربران ماه
برترین کاربران فصل