نقل محافل : گلکسی اس ۸
گلکسی تب اس ۳ (Galaxy Tab S3) به زودی معرفی خواهد شد

گلکسی تب اس ۳ (Galaxy Tab S3) به زودی معرفی خواهد شد

بخواهیم یا نخواهیم دنیای تبلت های دیگر مثل دو یا سه سال پیش جذاب نیستند. شاید دلیل بپرسید، به نظر ما دو دلیل عمده وجود دارد، ابتدا بزرگتر شدن موبایل ها و سبک و باریک تر شدن لپتاپ ها و پس از این ها، ورود نمونه های بسیار ارزان تر از نمونه های نجملی و گران فیمت برندهای معروف بازار. در این بین اگر شما هنوز به خرید یک تبلت با کیفیت احساس نیاز می کنید باید بین انتخاب های بسیار محدود موجود انتخاب کنید. سامسونگ یکی از شرکت هایی است که از بهترین تبلت های اندرویدی را تولید می کند و خانواده گلکسی تب اس (Galaxy Tab S) این شرکت موفقیت های زیادی را کسب کرده اند. پس از مدت ها سکوت و غیبت سامسونگ در این زمینه، حالا اخبار بیشتری درباره گلکسی تب اس ۳ (Galaxy Tab S3) می شنویم. در ادامه با سم طوری همراه باشید تا اطلاعات منتشر شده جدید را با هم مرور کنیم.

سامسونگ پس از گلکسی تب اس اولیه که با نمایشگر سوپرامولد خود سر و صدای زیادی در این بازار به پا کرد، در گلکسی تب اس ۲ علاوه بر تغییراتی اجتناب ناپذیری چون افزایش کیفیت بدنه، اضافه شدن حسگر اثرانگشت و پیشرفت های نرم افزاری لازم، در نسبت نمایشگر تسلیم تصمیم اپل شد و نسبت تصویر ۳ به ۲ را برای تبلت های خود برگزید.

در گلکسی تب اس ۳ هنوز مشخص نیست چه تغییر قابل توجهی قرار است رخ بدهد. به گلکسی تب اس که نگاه می کنیم، طراحی گلکسی اس ۵ در آن وجود دارد، در گلکسی تب اس ۲ خون گلکسی نوت ۴ در جریان است و پس از آن دیگر تغییر طراحی سامسونگ که در موبایل ها و ساعت هوشمندش ایجاد شد، هنوز در تبلت ها ایجاد نشده است. سامسونگ در این مدت تنها به یک افزایش سخت افزار عادی در این خانواده تبلت ها پرداخت و مدل Galaxy Tab S2 VE را ارایه کرد.

هفته پیش مدل سلولار یا اصطلاحا سیم کارت خور گلکسی تب اس ۳ گواهی ارتباطات بی سیم خود را دریافت کرد و امروز شاهد دریافت گواهی بلوتوث برای این مدل هستیم. از شماره مدل آن یعنی SM-T825 می توان حدس زد که این گواهی مربوط به مدل ۹٫۷ اینچی باشد. هنوز اطلاعات زیادی از نظر سخت افزاری برای گلکسی تب اس ۳ منتشر نشده است اما انتظار می رود جدیدترین پردازنده موجود در بازار و ارتقا قابل توجهی در حافظه رم صورت بپذیرد.

ارتقا قابل توجهی در حافظه رم صورت بپذیرد

اگر درباره تاریخ ارایه این تبلت ها بپرسید باید جایی در سه ماهه اول سال ۲۰۱۷ را به شما آدرس بدهیم. با توجه به ثبت گواهی های مختلف، احتمالا بعید نباشد که تا پایان این ماه شاهد اخبار جدی تر باشیم. این اخبار جدی تر می تواند شامل شایعات قوی تر یا حتی رونمایی رسمی باشد.

نظر شما چیست؟ به نظر شما سامسونگ این بار با تغییرات بزرگی در این زمینه وارد بازی می شود یا مثل ارایه گلکسی تب اس ۲ وی ای (Galaxy Tab S2 VE) یک ارتقا سخت افزاری را شاهد خواهیم بود؟ انتظارات شما از نسل بعدی تبلت های سامسونگ چیست؟

 

Sammobile

نظر شما

( الزامي )    

( الزامي ) 

  • samtorii -> 80
  • hadi -> 70
  • سینا -> 41
  • سیناشونم -> 22
  • Habib -> 15
برترین کاربران ماه
برترین کاربران فصل